inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Služby a kurzy

Služby a kurzy - inzerce, prodej, prodám, bazar

OSOBNÍ ČLENSTVÍ - GOLF CLUBU AUSTERLITZ
Prodám osobní členství v Golf Clubu Austerlitz - Slavkov u Brna. Aktuální vstupní poplatek do klubu činí dle stanov 50.000, Kč, udržovací poplatek pro rok 2022 byl uhrazen. Poplatek za převod členství v GCA činí 1.000, -Kč. Hra ve Slavkově a Skalici zcela zdarma.
Den Super Sportu
Super den sportu! Wakeboarding s trenérem v Chomutově.Ideální dárek pro všechny sportovce. Pro ty co chtějí začít a i pro ty co se chtějí jen zlepšit. Pro kluky, holky i pro děti. Věk je jen číslo. Máme nejlepší partu trenérů v ČR. 14 let vedeme školu a vás to 100% naučíme. Nekupuj blbosti a kup něco, na co obdarovaný nikdy nezapomene. Více na wakeopravna .cz
Cvičení na balonu Ostrava na bolesti zad
Cviky na gymnastickém míči na záda je skupinové cvičení v době sedavé. Uvolníte upracovaná záda a dechové cvičení na gymnastickém míči osvěží vaši unavenou hlavu ze stresu. Cvičení v Ostravě s kurzy od září 2022, to je 2 měsíční zdravotní program Tenze se cvičením na bolest zad, kde součástí tréninku jsou i cviky na balonu, které jsou jemné, pomalé a příjemně protáhnou. Gymnastický míč je ideálním balančním náčiním, které nás donutí rozvíjet pohybové schopnosti. Cviky na gymnastickém míči v Ostravě zvládne každý bez rozdílu věku a je určeno nejen těm, kteří se chtějí po sedavé práci protáhnout, ale i těm, kteří mají v důsledku ochabování svalstva problémy se zády. Trápí vás bolest zad z kanceláře? Rád vám pomohu v kurzu pro zdravá záda.
Celoživotní členství Golf Club Mladé Buky
Prodám celoživotní členství v Golf Club Mladé Buky. Standartní cena od klubu je 80.000 Kč, při zaplacení do konce roku 2022 60.000 Kč. Nechám zájemci za 50.000 Kč.
Cvičení na bolest bederní páteře Ostrava
Trápí vás bolest bederní páteře v Ostravě ze sedavé práce v kanceláři? Cvičení na bolest bederní páteře v Ostravě vám pomůže zmírnit nebo odstranit bolesti bederní páteře v době sedavé. Jemné a pomalé zdravotní cvičení na záda vás dostane zpět do formy. Cviky na bolest bederní páteře Ostrava Cvičení obsahuje nejen cviky na bolest bederní páteře, ale i na bolest krční páteře nebo na bolest hrudní páteře. Naše rozcvička procvičí celé tělo od hlavy až k patě. A také máme v rámci lekce speciální trénink na klouby rukou, který vám pomáhá při bolesti zápěstí z počítače. Cvičení na balonu, cvičení s odporovou gumou, cvičení s krátkou i dlouho tyčí na záda a klouby, je toho více co na vás čeká na cvičení na záda v Ostravě s trenérem Marcelem. 2 měsíční zdravotní program, vaše oáza klidu, kde si odpočine i vaše vyčerpaná hlava od stresu. Dechová cvičení vás prodýchají a občerství vaši unavenou mysl i uvolní tělo od napětí. Trénujeme pomalu a plynule. Přijďte si pro záda bez bolesti.
Cvičení na bolest krční páteře Ostrava
Trápí vás bolest krční páteře v Ostravě z kancelářské židle? Bolí záda v době sedavé? Máte bolest kloubů na ruce z počítače? Cvičení na bolest krční páteře v Ostravě vám pomůže v době sedavé dostat se zpět do formy, mít bezbolestná záda. 2 měsíční zdravotní program Tenze obsahuje cviky na bolest krční páteře, cviky na bolest bederní páteře i cviky na bolest hrudní páteře. Čeká vás jemný, pomalý a plynulý pohyb, cvičení ve vývojových polohách, spinální cvičení, dechová cvičení, cviky na gymnastickém míči, cviky s posilovací gumou nebo cviky s tyčí (krátkou a dlouhou) na bolavé klouby rukou. Na lekci v rozcvičce procvičíme celé tělo od hlavy až k patě a také máme cviky na rovnováhu a rozvíjíme tak stabilitu. U trenéra Marcela cvičíme v menší skupince ve studiu pro zdravá záda a čeká na vás přívětivý, trpělivý a přátelský trenér, který je rád mezi lidmi. Přidejte se do kurzu cvičení na bolavá záda v Ostravě.
4 hodiny paintball vojenská základna Benešov Praha
4 hodiny paintball, vojenská základna Benešov u Prahy. Nabízím pouze 1 poukaz. Platí až do 31. 5. 2023!!! Původní cena 600,-Kč. GIGANTICKÁ SLEVA!!! Prodám za pouhých 100,-Kč. Voucher obsahuje: Vstup na hřiště na 4 hod. pro 1 osobu. Plus zapůjčení zbraně a masky, paintballový značkovač s pohonem, maska s termálním sklem, 100 ks kuliček, služby organizátora. Jednotlivce je možné spojovat s jinými skupinkami nebo se můžete sami zarezervovat na otevřenou scenářovou hru (kuličky nahrazuje vojenská technika). Platba předem na účet. Pošlu vám pak voucher v PDF mailem.
Kurzy tai chi Ostrava pro načerpání energie
Cvičení tai chi v Ostravě pro načerpání energie, uvolnění těla a mysli. Pomalý a plynulý pohyb, který vám změní život. Tai chi sestava čínských cviků vám zajistí přísun nové vitální energie a pročistí energetické dráhy podle tradiční čínské medicíny. Kurzy tai chi Ostrava - jak se zklidnit? Jak snížit stres? Odpověď je relaxační cvičení tai chi v Ostravě s trenérem Marcelem. Nové tai chi kurzy od září 2022.
Permanetka do bazénu
Dobrý den prodám permanetku do bazénu Plzeň. 1200 minut
Prodám členství do Golf klubu Slavkov u Brna
Prodám členství v GCA Slavkov u Brna. Cena 10.000 Kč + poplatky za rok 2022.
3 měsíční členství Fitladyclub
3 měsíční členství do Fitladyclub Stodulky -Suchý vršek 33, Praha 5. Retro nabídka z roku 2017 s využitím pro rok 2023
Vstup wellness Aquacentrum Pardubice
Prodám 10x vstup do aqua, fitness a wellness zóny v Pardubicích Zóna 3, dospělý, 110 minut. Platnost až do července 2023. Nevhodný dárek. Cena za kus 250,-
Trenér mládežnického boxu
GlobalFit z.s. v Novém Boru hledá trenéra mládežnického boxu, nebo bývalého boxera, který by byl ochoten doplnit si trenérské vzdělání. Naším cílem není vychovávat pouliční rváče,ale úspěšné sportovce. Staň se jedním z nás, dělej něco, co má smysl.
Prodám osobní členství GC Austerlitz
Prodám osobní převoditelné členství v Golf Clubu Austerlitz Slavkov u Brna. Roční poplatek za rok 2022 je uhrazen.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Služby a kurzy
1