inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Půjčovny a opravny

Půjčovny a opravny - inzerce, prodej, prodám, bazar

Gril na sele,udírna,chlazení na pivo - pípa
Nabízíme zapůjčení tohoto vybavení: Gril na sele nebo kýtu, cena zapůjčení na víkend 500 Kč. Udírna cena zapůjčení na víkend 500 Kč. Chlazení Lindr s kompresorem Lindr K20 (jeden kohout) včetně naražeče, cena 200 Kč/den nebo 400 Kč/víkend. Chlazení Lindr K40 s kompresorem (2 kohouty),včetně naražečů,cena 250Kč/den nebo 500 Kč/víkend. Party stany 6x3 metry za 500/den a 3x3 metry za 300/den. Pivní sety (skládací stůl a dvě lavice) za 200/den. Víkend je počítán od pátku ráno do pondělí večer. Vratná kauce 5000 Kč. Dále půjčujeme nafukovací atrakce,Bumper Balls,skákací boty,pivní sety a další party vybavení.
Pronájem mini stolu na stolní tenis
Nabízíme k pronájmu hrací stůl se síťkou pro mini verzi stolního tenisu. Skvělá zábava pro děti, ale především pro dospělé. Snadné a rychlé složení a rozložení stolu. Vhodný především do interiéru. V ceně půjčovného je zahrnuta síťka, 4 pálky a tři míčky rozměry stolu 137 x 76 x 67 cm rozměr složeného stolu 80 x 73 x 9 cm (skladný, vleze se do kufru osobního vozu) CENÍK: 1 den - 300,- Kč víkendová akce - 450,- Kč Podívejte se i na naše další inzeráty - dále půjčujeme čokoládové/nápojové fontány, bublinkovač, ledovač, oblíbené dětské skákací hrady, atd..
Nafukovací atrakce - skákací hrad
Cena pronájmu jedné atrakce na 5 hodin je 3000 Kč. Při pronájmu více nafukovacích atrakcí poskytneme slevu 50% na každou druhou atrakci..Doprava do 50 km zdarma,instalace zdarma,uvedená cena je bez obsluhy. Po dohodě možno zajistit i obsluhu. Dále půjčujeme Bumper Balls,skákací boty,pípy,grily,party stany,pivní sety a další party vybavení.
Obytný vůz pro vaši dovolenou - pro 4 osoby
Dobrý den ,nabízím zapůjčení obytného automobilu Ixeo Bürstner t 710. Auto je určeno až pro 4 osoby ( jízda/spaní ).Je plně vybaveno. Parkovací kamera 1 x, markýza, držák jízdních kol, kompletní zatemnění všech oken a se síťkou proti hmyzu, mnoho úložného prostoru, bojler na teplou vodu, nádrž 110l na pitnou vodu, odpadní nádrž 100l,TV+DVD+USB, lednice s mrazákem ( 12/220/plyn ), topení TRUMA, 4-plotýnkový plynový vařič, sprchový kout a WC, LED osvětlení, zásuvky na 220/12 V, 2 DIN radio, velká garáž, 2x plyn. bomba, venkovní stolek a 4 x rozkládací židle , česká dálniční známka . ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ B HAVARIJNĚ POJIŠTĚNÉ DÉLKA:7140MM ŠÍŘKA:2300MM VÝŠKA:2850MM Bez limitů ujetých kilometrů!!! . Cestujte svobodně a dovolenou prožijte jinak než na jednom místě :-)Za příplatek možné vybavit dalším např.: 2x nafukovaci lodě Sevylor , el.centrála. Parkování vašeho vozu před rodinným domem.
Pronájem motorových kajutových lodí na Vltavě
a Labi nabízí půjčovna lodí v Čelákovicích. Nabízíme dvě pohodlné a dobře ovladatelné lodě VIKING 26 s kapacitou 4 osob. Pronajmout lze na týden, mini-týden, prodloužený víkend. K řízení našich lodi není potřeba žádný lodní průkaz ani zkoušky. Vybavení lodí: 2x oddělená ložnice - celkem 4 lůžka s kompletními lůžkovinami, sprcha - teplá voda, lodní WC, vybavená kuchyňka, vařič, lednice, topení. Při předání lodě vám vše ukážeme, vysvětlíme a poté s vámi vyplujeme na zkušební plavbu, jejíž délka je uzpůsobena každému dle jeho schopností či zkušeností. Parkování vašeho automobilu zdarma v oploceném areálu půjčovny. Uvedená cena 16 200 Kč je za týdenní pronájem lodě v měsících duben, říjen 2022.
Pronájem obytného auta na víkend
Pronájem obytného auta na víkend na kola, do termálů, nebo jen tak zažít dovolenou trochu jinak. Auto je vybavené koupelnou, lednicí, sprchou, topením, spaní pro 6 osob, markýza a garáž.
Půjčovna elektrokol a cyklodoplňků, Jižní Morava
Půjčujeme elektrokola a cyklo doplňky, vybavte se se u nás elektrokoly s kompletním příslušenstvím a vyjeďte do Moravského krasu nebo kamkoliv po České republice i Evropě. Všechna naše kola a další doplňky jsou pravidelně půjčovna prodejna elektrokol se nachází přímo v srdci Moravského krasu, v obci Ostrov u Macochy. Obec ležínad komplexem podzemních vápencových prostor, které jsou přístupné soustavou jeskyní (jeskyně Balcarka, Sloupsko-Šošůvské jeskyně, Punkevní jeskyně, Kateřínská jeskyně, jeskyně Výpustek). Obec taktéž leží v blízkosti známé propasti Macocha (přibližně 4 km). Nabízíme také poradenství a konzultace v oblasti elektrokol a příslušenství.
Přepravník 4 kol za auto - k zapůjčení
Půjčovna Liberec Vratislavice - nabízíme k zapůjčení přepravník THULE na 4 kola za auto. Cena zapůjčení 300,-Kč/den. Nutno složit kauci.
Bumper Balls
Nabízíme zapůjčení Bumper Balls. Cena zapůjčení jedné koule za jednu hodinu je 150 Kč. Možnost zapůjčení až 14 koulí.Dále půjčujeme nafukovací atrakce,skákací boty,pípy,grily,party stany,pivní sety a další party vybavení.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Půjčovny a opravny
1