inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Poezie

Poezie - inzerce, prodej, prodám, bazar

PETR PROUZA - VOSKOVÁ KRAJINA (1971, POEZIE)
sbírka lyrické poezie zachovalá, i když okraje listů mírně zažloutlé od stáří, přebal poškozený na okrajích a vzadu zažloutlý 1. vydání 1971, 76 stran váha 200 g Běžná zásilka 29 Kč Doporučená zásilka 56 Kč
Lásku dej lásce / výbor veršů - Josef Hora
Stav dle foto, osobní převzetí v Praze nebo dle tarifu ČP. Josef Hora ; uspořádal, předmluvu, doslov a pozn. napsal A.M. Píša ; il. Naděžda Bláhová nakladatel SNDK rok vydání 1958 vydání 1. vyd. místo Praha stran 92 rozměry 8°
Josef Mach : Života běh
Sbírka poezie se pokouší postihnout jádro básnického odkazu tohoto dosud plně nedoceněného příslušníka slavné tomanovsko-gellnerovské generace. Důraz je položen na jeho subjektivně zaměřenou lyriku. Básně jsou vybrány převážně z autorových dvou hlavních sbírek Robinson Crusoe (1909) a Na obou polokoulích (1918). Básně jsou uspořádány tak, aby vytvořily plynulé, na oddíly nečleněné pásmo, které prezentuje tok Machových životních zážitků, volně sleduje běh jeho života. Vyd. Československý spisovatel, rok 1980, 132 stran. Výborný stav.
Nová česká poesie výbor z veršů 20. století - 1955
Nová česká poesie výbor z veršů 20. století - František Buriánek sest. František Buriánek, Jaroslav Janů, Jan Petrmichl, A.M. Píša a Václav Stejskal ; úv.: František Buriánek nakladatel Československý spisovatel rok vydání 1955 vydání 1. vyd. místo Praha rozměry 8° Stav dle foto, dobrý. Osobní převzetí v Praze nebo dle tarifu ČP/Zásilkovny.
Mým snem jsi prošla Vladimír Karfík
nakladatel Mladá fronta rok vydání 1969
Kniha Černý mrak v bílém tibetská lidová poezie
Prodám knihu Černý mrak v bílém, ošoupané rožky, jinak v pořádku. Zasílám přes poštu i Zásilkovnu. Může být i osobní předání v Brně.
Edgar Allan Poe - Sen ve snu (sbírka básní)
Nová, jedenkrát čtená kniha v pevné vazbě s papírovým přebalem a ve vynikajícím stavu. Osobní předání je možné v Praze nebo ve Zvoli (Praha - západ), ale knížku lze také zaslat poštou (platba předem na účet, zaslání jako doporučený dopis / případně na dobírku).
Kniha Čarodění: Jana Štroblová - poezie.
Vydavatelství Československý spisovatel, rok 1989, 1. vydání, pouze 1700 výtisků, vázaná s přebalem - skvělý stav. Možnost osobního předání v Praze nebo poštou.
Sbírka básní P. O. ZEMŠŤAN
Prodám sbírku básní autora Petra Otépky P. O. Zemšťan. Vazba pevná bez přebalu. Vydal autor vlastním nákladem v roce 2019. Kniha je v krásném stavu jako nová. Stav viz foto. Cenu prosím nabídněte. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Miniaturní vydání básní
Prodám miniaturní vydání básní, 2 knihy, autoři František Bronislav a Jan Pilař, cena 100,-
Zahradník písně milostné Rabíndranáth Thákur
nakladatel J. Šnajdr rok vydání 1935
Motýli a vosy Jaroslav Kvapil
Verše hravé, dravě i pošetilé : 1888-1945
Svůj osud známe - Aleksa Šantić
2011, Luka Praha Aleksa Šantić ; vybral a uspořádal Stevan Tontić ; přeložili Luděk Kubišta a Irena Wenigová = Mi znamo sudbu : izabrane pjesme / Aleksa Šantić ; priredio Stevan Tontić ; [preveli Luděk Kubišta a Irena Wenigová]
Povídky o lásce a nenávisti Jan Weiss
Hejda a Zbroj, r.v. 1944
Výbor básní Ševčenko
osobní předání Praha nebo zaslání Českou poštou případně Zásilkovnou
kniha Prosper Mérimée, Carmen
použitá kniha, měkká  vazba, stav viz foto , uvnitř nepotrhané nepopsané kromě první strany- foto,  Svoboda, r.1951,  162 stran prosím, o vaši cenu Ne SMS, ne dobírka
inzerce, prodej, prodám, bazar, Poezie
12345 .. 43