inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Historické knihy

Historické knihy - inzerce, prodej, prodám, bazar

Kniha: téma záhady minulosti - rozfoceno 19 snímků
Dočtete se např. o: 1785 vyplul francouzský badatel La Pérouse na cestu kolem světa kam zmizely poklady nacistů tajemství londýnského Toweru Politický karambol Ztracený průzkumník Austrálie Do zeleného pekla Hledá se Raoul Wallenberg Zmizelá kolonie Smrt v arktickém ledu Nadaný fyzik Šílený monarcha Smrt Ndole Osud carské rodiny Královský trojúhleník - Anglická královna Alžběta I. W. A. Mozart Kennedy - vražda Filip II. Císař v exilu - Napoleon podvodník na Ruském trůnu ? M. Lewis Lawrence z Arabie Zhýralý mnich Lord Byron Víra ve hvězdy ( Astrologie ) Prorok nebo šarlatán - Nostradamus Otec atomové bomby Objevitel Tróje Ivan Hrozný Rudolf Hess Dian Fosseyová bohatství vědě Mata Hari Marie Antoinetta Kateřina Veliká Detektivka E. A. Poea Smrt pro atomové špiony Upír vlastenec Eldorádo atd... (vypsaná jen malá část) Žánr: Historie, Encyklopedie, Učebnice Rok: 1995 Nakladatel: Readers Stran: 448 Vazba: pevná vázaná Stav: výborný-rozfoceno 19x, možnost se přijít podívat, ukázat-skype.
Kniha Nad hřebeny Fanxipang
Prodám knihu Nad hřebeny Fanxipang od Plk. Jacka Broughtona. Téma Vietnamské války. Dobrý stav, jen v horní části trochu natrhlý hřbet. Viz foto. Počet stran 270. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné 75 kč.
Druhá světová válka den po dni, nová, vhodný dárek
nová, vhodná jako dárek. Dalších až 500 ks zboží v mé nabídce.
Zmizelá Praha - úplný komplet původního vydání.
Autoři : Wirth, Štech, Merhout, Volavková, Poche, Vojtíšek. Vydal Václav Poláček v letech 1946 - 1948. Prvních pět svazků je vázaných s přebalem, šestý svazek ve dvou dílech: textová část je brožovaná, druhý díl obsahuje komplet třinácti grafických listů. Stav knih je velmi dobrý, pouze některé přebaly lehce opotřebované. Os. předání Praha.
Tisíc let stavitelského umění
Prodám knihu tisíc let stavitelského umění v českých zemích/Čeněk Chyský. Kniha má místy nedokonalosti- zažloutlá a vazba knihy mírně otřepená
Kniha JERMAK NA MORAVĚ
Prodám knihu o historii pertyzanské skupiny Jermak JERMAK NA MORAVĚ. Autor A. A. Stěnin. Vydalo nakladatelství Naše vojsko v roce 1983. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jako nová, včetně přebalu! Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Tři historické knihy Jiřího  Mařánka
Knihy vyšly v edici Československý spisovatel Praha v roce 1986 jsou v plátěné vazbě s přebalem , rozměry 17 x 12 cm. Jsou v dobrém stavu. Cena za 1 knihu 50,- Kč V případě nákupu všech sleva dle dohody.
Kniha YORKTOWN
Prodám knihu Yorktown od Joseoha Bryana lll. Téma 2.svět.války. Velmi dobrý stav viz foto. Edice nakl. Mustang. Počet stran 140. Preferuji osobní odběr v případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné 70 kč
Kniha J. Svátka ASTROLOG
Prodám knihu Josefa Svátka Astrolog ( Hvězdopravec). Oba díly. Vydal nakladatel F. Topič v roce 1925. Obě knihy jsou ve velmi pěkném stavu. Stav viz foto. Cena je za oba svazky. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Kniha JEDNOHUBKY Z HISTORIE
Prodám knihu Jednohubky z historie. Vydalo nakladatelství Naše vojsko v roce 2008. Vazva pevná bez přebalu. Krásný stav jako nová. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Kniha ZA VLÁDY VRAHŮ
Prodám knihu Za vlády vrahů- Československý gulag. Aztor Jožka Husek. Pevná vazba s přebalem. Kniha je ve velmi dobrém stavu, jen přebal he na horní straně trochu opotřeben. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Gawan Daws ZAJATCI JAPONCŮ
Prodám knihu - literatura faktu z období Druhé Světové války, konkrétně války v Tichomoří ZAJATCI JAPONCŮ. Autor Gawan Daws. Bohatá fotografická příloha. Vydalo nakladatelství BB/art v roce 2008. Vazba originální vázaná s přebalem. Kniha má na zadní straně přebalu malý flek, který však desky knihy nepoškodil. Nafoceno. Jinak je ve velmi pěkném stavu. Stav viz foto. Nafocen aktuální stav knihy. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
T. Koutek : Čeští biskupové a arcibiskupové
973-2016: Od Dětmara k Dukovi. Kniha o životních osudech osobností, které stály v čele pražské diecéze a později arcidiecéze od jejích počátků po současnost, o pohnutkách, jež je dovedly až do čela českého kléru i o jejich střetech se světskou mocí. Vydáno 2016, 224 stran, obrazová a fotopříloha. Výborný stav!
Karel V. Rais - Stehle, 1939
Karel V. Rais - Stehle, 1939, krásný sběratelský stav, ještě s původním igel.přebalem na knize a celá kniha ještě vložena do pevného kartonového přebalu. Možné zaslání za 75 Kč poštou, balíkovnou nebo za 85 Kč zásilkovnou.
25 x kniha s válečnou tematikou
Pozůstalost - prodávám jen dohromady. Vhodné jako dárek pro milovníka voj. historie.
Labyrint světa Wiktor Osiatyňski
Kniha vázaná. Dobrý stav. Rok vydání 1984. Rozhovory se sovětskými a americkými vědci. Cena 59 kč. Poštovné doporučeně. Na dobírku nezasílám. 51/B
Stručná historie času v obrazech
Vynikající stav. Osobní odběr.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Historické knihy
12345 .. 166