inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Herní příslušenství

Herní příslušenství - inzerce, prodej, prodám, bazar

Ps4 call of duty Vanguard
Dohráno sunu dál
Uncharted 4: A Thief's End
Prodám Uncharted 4: A Thief's End, top stav.
Rugby World Cup 2015 (PS3)
Použitá orig. hra "Rugby World Cup 2015 (PS3)" v plně funkčním stavu. V případě zájmu, aktuální cenu sdělím emailem. Záruka 12 měs. na funkčnost disku. Při koupi více her, je jen jedno poštovné. Možnost osobního vyzvednutí v prodejně EXOGAMES Hradec Králové. Pokud máte zájem o jinou hru, než je uveřejněna v nabídce inzerátů, tak napište, k prodeji mám spoustu dalších her.
Nintendo Wii RVL-101
Prodám Nintendo Wii RVL-101, včetně příslušenství a balanční desky, vše funkční.
XBOX360 & ONE TimeShift
Prodám hru TimeShift v perfektním stavu. Hra funguje i na Xbox ONE v rámci zpětné kompatibility. Podívejte se na další hry, které nabízím na prodej. Při koupi 3ks sleva 10%, při koupi 5ks sleva 20% z celkové částky. Prosím SMS nebo e-mail. Možné vyzvednutí na P13, případně zásilkovna (v současnosti zdražení) +84,- při platbě předem nebo +107,- na dobírku při platbě dopravy předem, případně balíkovna +70,- / +89,-. 149,-
Nintendo 64 hra Holy Magic Centrury.
Stav a kompletnost viz. foto. V případě zájmu volejte mezi 10:00 - 20:00 hod. (i o víkendu) nebo pište na email (kdykoliv), na SMS, nabídky výměny nebo urážlivé maily NEREAGUJI. Preferuji osobní předání s ukázkou předmětu. Zaslání poštou, dle tarifu dopravce a to pouze po úhradě ceny na bankovní účet (na dobírku neposílám - vysoká cena poštovného, moc vypisování).
hra na PS3 - A REALM REBORN - FINAL FANTASY. XIV
, hra je v bezchybném stavu , nehraná , prodám za 90 Kč plus 65 Kč doporučené poštovné , platí při platbě předem na účet.
Nintendo 64 hra Perfect Dark.
Stav a kompletnost viz. foto. V případě zájmu volejte mezi 10:00 - 20:00 hod. (i o víkendu) nebo pište na email (kdykoliv), na SMS, nabídky výměny nebo urážlivé maily NEREAGUJI. Preferuji osobní předání s ukázkou předmětu. Zaslání poštou, dle tarifu dopravce a to pouze po úhradě ceny na bankovní účet (na dobírku neposílám - vysoká cena poštovného, moc vypisování).
Max Payne 3 ** xbox 360 ** nová
Zakoupila jsem na Xbox one a nefunguje. Nová nepoužitá.
Automat o ceny
Stack 2 Win. Automat o ceny.Při správné volbě náplně slušné tržby.Pouze volat.
Sébastien Loeb Rally EVO (Xbox One) - NOVÁ HRA
Nová orig. hra "Sébastien Loeb Rally EVO (Xbox One), je ještě zabalena v celofánu. Záruka 24 měsíců.V případě zájmu o hru, vám její aktuální cenu sdělím emailem. Při koupi více her, je jen jedno poštovné. Možnost osobního vyzvednutí v prodejně EXOGAMES Hradec Králové. Pokud máte zájem o jinou hru, než je uveřejněna v nabídce, tak napište, k prodeji mám spoustu dalších her. Také provádím opravu poškrábaných disků her, CD, DVD, Blu-ray.
FIFA19 PS4
Další hry v nabídce... Zásilkovna 80 Kč při platbě předem
hra na PS3 - DARK KINGDOM
, hra je v bezchybném stavu , nehraná , prodám za 60 Kč plus 65 Kč doporučené poštovné , platí při platbě předem na účet.
Gran Turismo 7
Prodám úplně novou nehranou hru Gran Turismo 7 na PS5. Cena 700 Kč. Platba předem na účet.
Hra NEBUĎ OSEL, Nová, pouze rozbalená
Dětská hra, NEBUĎ OSEL, pouze rozbalená. Možný osobní odběr Úvaly u Prahy nebo zasilkovna 79 Kč.
Hry na ps4.Call of Duty-Vanguard a Mafia Trilogy
Obě hry jsou ve výborném Za každou chci 500kc.
Rugby 18 (PS4)
Použitá orig. hra "Rugby 18 (PS4)" v plně funkčním stavu. V případě zájmu, aktuální cenu sdělím emailem. Záruka 12 měs. na funkčnost disku. Při koupi více her, je jen jedno poštovné. Možnost osobního vyzvednutí v prodejně EXOGAMES Hradec Králové. Pokud máte zájem o jinou hru, než je uveřejněna v nabídce inzerátů, tak napište, k prodeji mám spoustu dalších her.
Zumba Fitness (Wii)
Použitá /renovovaná/ orig. hra "Zumba Fitness (Wii)" disk je bez škrábanců. Záruka 12 měs. na funkčnost disku. V případě zájmu o hru, vám její aktuální cenu sdělím emailem (přes tlačítko "Poslat zprávu" viz. níže) NEPOSÍLAT SMS! Při koupi více her, je jen jedno poštovné. Možnost osobního vyzvednutí v prodejně EXOGAMES Hradec Králové. Pokud máte zájem o jinou hru, než je uveřejněna v nabídce, tak napište, k prodeji mám spoustu dalších her. Také provádím opravu poškrábaných disků her, CD, DVD, Blu-ray.
Fitness Boxing
Prodám hru Fitness Boxing na Nintendo Switch. Zasíláno Zásilkovnou, minimálně platba poštovného předem. Osobní převzetí možné.
360. Dětské triko
Trika s dlouhým rukávem zn. Lupilu. Zelené vel. 110/116, modré vel. 86/92. Cena za kus
inzerce, prodej, prodám, bazar, Herní příslušenství
12345 .. 36