inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Dobrodružné knihy

Dobrodružné knihy - inzerce, prodej, prodám, bazar

Jules Verne - Nový hrabě Monte Christo 1965
Matyáš Sandorf Nový hrabě Monte Christo Podívejte se také na mé další nabídky, nabízím mimo jiné i další knihu od Verneho - Dvacet tisíc mil pod mořem :)
Cooper: Stopař
velký formát, ilustrace.
KNÍŽKY NA PRODEJ, MAPY
Knížka velice zachovalá. Cena na váš návrh Beroun
Knihy- různý žánr
Úklid knihovny. Nové knihy, některé jen jednou přečtené. Za pár korun, nebo dohodou.
Robert Beholz TEKUMTHA
Prodám dobrodružnou knihu Tekumtha. Autor Robert Beholz, ilustrace Zdeněk Burian. Vydalo nakladatelství Touzimský a Moravec v roce 1938. Vazba původně brožovaná ale poškozená. Bude nutná převazba. Kniha je kompletní. Zohledněno v ceně Bězná cena této knihy od 1000 kč. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku
Knihu J.Verne Tajuplný ostrov
Prodám dobrodružnou knihu od Julese Verneho Tajuplný ostrov , skoro nová, ve výborném stavu. Jedná se o výtisk z roku 1984 , vydalo nakladatelství Albatros Praha s předmluvou Františka Hrubína. Má 481 stran a je pro čtenáře od 9 let. Cena 150,- Kč + poštovné Kniha není vůbec čtená !!!
Kniha Jindřich 8 a jeho popravčí špalek
Prodám knihu Jindřich 8 a jeho popravčí špalek
Jeremiah: Puška ve vodě
Jednou čtený, nepoškozený.
Kniha Jak chytit Cresselii (Alex Polan)
Kniha Jak chytit Cresselii (Alex Polan) Jako nová ! 100 kč + Zásilkovna Pušte pouze vážní zájemci !!! Nerezervuji nezasílám na dobírku !
Všude byla tajga
Kniha ve výborném stavu. Nepoškozená. Byla vydána SNPL v Praze roku 1961. Ocení ji hlavně sběratelé. Možnost osobního převzetí a nebo zaslání na adresu po předchozí úhradě na bankovní konto + poštovné Kč 65.00. Na dobírku neposílám! Po dobu inzerce je nabídka aktuální, proto nepodávejte dotazy na toto téma. Na sms neodpovídám.
Polární dobrodružství
Kniha Polární dobrodružství. rok 1946, il. Z. Burian. Povolená vazba, místy nedostatky
Pod sluncem rovníkovým
Kniha POd sluncem rovníkovým, rok 1922. Ilustrace Zdeněk Burian. Místy opotřebená, odlouplá vazba.
Boulle  Most přes řeku Kwai a Planeta opic
Boulle Most přes řeku Kwai a Planeta opic. + Zásilkovna / pošta / PPL
Kniha-western Max Brand STOPOVÁNÍ
Prodám knihu western Stopování. Autor Max Brand. Vydalo nakladatelství Návrat v roce 1996. Vazba pevná bez přebalu. Na první stránce razítko a na poslední popis knihy z knihovny. Jinak pěkný stav. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
TŘI MUŠKETÝŘI  A.DUMAS
10 šešitů celkem 310 stran + desky , vyd. 1. Praha 1968 , četné ilustrace M.Leloira , na zadní str . pěkné kreslené reklamy. Velmi zachovalé , je třeba před použitím ješťě rozřezat stránky viz.foto = nebylo nikdy čtené . Zásilkovna od 85.- po zaplacení na bankovní účet posílám. Jak nakupovat : 1. / Vyberte si a odpovězte přes- poslat zprávu. 2./ Přijde Vám potvrzovací email s potřebnými údaji-v prac.dny (odpovězte na něj emailem prosím do 2 pracovních dnů ). 3./ Zaplacené zboží odesílám do 2 prac.dnů od připsání platby 4. / Osobní vyzvednutí z prac. důvodů pouze nábytek+ sklo ...... 5./ Ostatní informace viz. vizitka prodejce .
Kniha komiksů Goro-ochránce makaků a další komiksy
prodám komiksovou knihu Goro ochránce makaků a další komiksy, kniha je nová, nečtená za 329.-Kč + osobní odběr v Brně nebo zásilkovnou či poštou
Knihy  od Verna
Cena za vše. Jedná má roztrepene rohy, jinak dobrý. Zasilkovna 79 Kč
inzerce, prodej, prodám, bazar, Dobrodružné knihy
12345 .. 151