inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Detektivky, thrillery a horory

Detektivky, thrillery a horory - inzerce, prodej, prodám, bazar

Století detektivů - Jürgen Thorwald
Cesta dobrodružství kriminalistiky. Skutečné kriminální případy a vyšetřování. Žánr: Literatura naučná Vydáno: 1967, Orbis Originální název: Das Jahrhundert der Detektive, 1964 Překlad: Jan Matiášek Počet stran: 398 Autor obálky: Jaroslav Fišer Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem ISBN: 11-070-67 - fitness 007 Náklad: 90 000 ks Stav viz foto, použitá kniha, razítko knihovny na předtitulním a na předposledním listě, mírně pošpibavělé desky, jinak OK, vazba drží dobře. Stav viz foto. Podívejte se i na mé další nabídky. Posílám: - Balíkovnou na výdejní místo za 65,- Kč balík do váhy 15 kg, - Zásilkovnou na výdejní místo za 79,- Kč balík do váhy 5 kg. - 1 knihu doporučeně poštou za 85,- Kč.
Kniha OLTÁŘ ZREACENÉHO RÁJE
Prodám knihu Jamese Rollinse Oltář ztraceného ráje. Čtená ale v pěknén stavu. Brožovaná. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Záhada sedmi ciferníků,kniha
Dle fotografie, poštovné + 99kč.
Kniha SWEENEY TODD ŠŇŮRA PEREL
Prodám knihu Sweeney Todd šňůra perel. Horor z viktoriánského Londýna. Vydalo nakladatelství Domino v roce 2008. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu, jednou čtená. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Prodám zajímavý knižní thriller
Prodám zajímavý knižní thriller. Velmi pěkný stav, kniha pouze 1x čtená. 80 Kč
Studio 6 - L. Marklundová
Prodám knihu Studio 6 od L. Marklundové, výborný stav. Osobní předání v Líbeznicích (Praha-východ). Při platbě předem lze zaslat přes Zásilkovnu.. Akce: do 31.10. Balíkovna při platbě předem za 10,-.
Kniha KORUNA NENÁVISTI
Prodám knihu Koruna nenávisti. První díl série Koruna. Autor Amo Jones. Vydalo nakladatelství Baronet v roce 2019. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jednou čtená. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Kniha thriller HVĚZDA SEVERU
Prodám knihu thriller odehrávající se v Severní Koreji Hvězda severu. Autor D. B. John. Vydalo nakladatelství Domino v roce 2018. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jako nová. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Thriller BÁBA MOTYKA
Prodám knihu Thriller Bába Motyka. Autor Marko Hautala. Vydalo nakladatelství Knižní klub v roce 2016. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jednou čtená. Stav a obsah viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Nedostatek důkazů, kniha
Stav dle foto.poštovné +90kč
Thriller NÁMĚSÍČNÁ
Prodám knihu - thriller Náměsíčná. Autor Chris Bohjalian. Vydalo nakladatelství Ikar v roce 2017. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jednou čtená. Stav a obsah viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Kniha thriller HRA NA SMRT
Prodám knihu - thriller Hra na smrt. Autor Asa Advic. Vydalo nakladatelství Knižní klub v roce 2018. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jednou čtená. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Konvolt knih David Morrell (5×)
Prodám konvolt 5 knih Davida Morrella. Všechny vydalo nakladatelství Alpress v edici Klokan v rozmezí let 1994 - 2000. U všech knih se jedná o první vydání v Českém jazyce. Vazba originální vázaná s přebalem. Všechny svazky ve velmi pěkném stavu. Stav a tituly viz foto. Cena je za vše. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Knihy - Kay Hooper
Cena za kus 200 Kč, všechny v perfektním stavu, vázané s přebalem
Detektivka DAVIDOVY HVĚZDY
Prodám detektivku Davidovy hvězdy. Autor Kristina Ohlssonová. Vazba pevná s přebalem. Vydalo nakladatelství Kniha Zlín v roce 2015. Kniha je v krásném stavu jednou čtená. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Jessica Fellowesová MLADÍ, NEKLIDNÍ A MRTVÍ
Prodám knihu Mladí, neklidní a mrtví. Autorka Jessica Fellowesová. Vydalo nakladatelství Ikar v roce 2019. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jako nová. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Čtení pro ženy - thriller
Cena za kus. Jednou čtené, top stav. Osobně metro Želivského nebo Zasilkovna
J. Slušný NEJDĚSIVĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÉ ZLOČINY
Prodám knihu Nejděsivější československé zločiny. Autor Jaromír Slušný. Kniha mapuje nejděsivější zločiny masových vražd v poválečném Československu (Pilčík, Mrázek, Hepnarová, Spartakiádní vrah, Kolínský gang, manželé Stodolovi .....) Vydalo nakladatelství Xyz v roce 2019. Vazba originální brožovaná. Na první stránce razítko původního majitele. Kniha samotná je v krásném stavu jednou čtená. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Ch. Cumming CIZÍ ZEMĚ
Prodám špionážní thriller Cizí země. Autor Charles Cumming. Vydalo nakladatelství Vyšehrad v roce 2016. Vazba pevná s přebalem. Kniha je v krásném stavu jako nová. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
Severská krimi MRAZIVÁ NOC
Prodám Islandskou krimi Mrazivá noc. Autor Arnaldur Indridason. Vazba pevná bez přebalu. Vydalo nakladatelství Moba v roce 2009. Kniha je v krásném stavu jako nová. Stav viz foto. Preferuji osobní odběr. V případě zaslání poštou platba na účet předem plus poštovné dle aktuálního ceníku.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Detektivky, thrillery a horory
12345 .. 213